Bize Ulaşın: 0552 445 0552 Destek S.S.S   Demo

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Paketleri hakkında

Seo paketleri ile yapılan çalışma ve ödeme şekilleri aylık olarak ücrette tabidir. Ay olarak ödemeleriniz belirlenir. En iyi SEO çalışması 12 aydır. 

Yazılımı kendi sunucumuzda barındırabilir miyiz

Evet, kendi sunucunuzda Yıllık kira bedeli ödemeden ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Ya da bizim sunucularımdan da yararlanabilirsiniz. E-Ticaret ve Web Paketlerinde Hosting hizmetimiz dahil değildir.

Yazılımı satın aldım kurulumu ne zaman tamamlanır

Yazılım satın alma işleminizin ardından <strong>ödeme onayınız ile birlikte</strong> kurulum işlemi süreci başlamaktadır. Kurulum işlemleriniz <strong>2 (iki) iş günü içerisinde</strong> tamamlanmaktadır. <strong>Özel istenilen tasarımlarda istenilen içerik ve niteliğe göre bir zaman süreci verilir. (Profesyonel Paketler)</strong>

Yazılım lisanslama nasıl yapılmaktadır

Lisans işlemi tek bir domain için yapılmaktadır. Yazılım, satın alınan domain dısında kullanılamaz veya domain değişikliği yapılamaz.

Yazılımınızın yıllık kira bedeli bulunmakta mıdır

E-Ticaret  ya da Web yazılımında yıllık kira/lisans bedeli bulunmamaktadır. Satın aldıgınız yazılım, domain adresinize lisanslanacak ve sunucunuzda herhangi ek bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabileceksiniz. Yeni güncellemeler sadece ücrette tabi tutulur. Teknik Destek bedeli ödeyerek yazılımınızı güncel tutabilirsiniz.

Yazılımı almaktan vazgeçtiğinizde

Almak istediğiniz hizmet ya da yazılımdan vazgeçme sürecinde yapılan ödemenin %20 ‘si sizlere geri ödenir. Nedeni ise sizlere özgü yapılan tasarım çalışmasının maliyeti ve lisans bedeli ve yapılan bazı harcamalar (hosting, domain vs.) işlemleridir.

Yazılımı görseli değişebilir mi

Belirlemiş olduğunuz yazılm değişiklikleri lisans bedeli ödemesi yapılarak değişebilir. Ancak tekrardan yazılımın içeriğinin değişeceğini ve belirli bir gün süreceğini de bilmeniz gerekmektedir.

Yazılımı kendi sunucumda kullanabilmem için neler gereklidir

E-ticaret ve Web Yazılımımızın Linux tabanlı bir sunucuda kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Sunmuş olduğumuz yazılım paketlerimizde hosting değeri paket fiyatlarına dahil değildir. Hizmet almak istediğinizde paket + hosting olarak ücretlendirilirsiniz.

– PHP v5.3 ve üzeri
– Ioncube v5 ve üzeri
– CURL
– MySQL
– GD Library v2 (+TTF Support)
– SOAP Ext.

Yazılımda SSL sertifikası da mevcut mu

Sadece E-Ticaret yazılımlarımız satış odaklı olduğundan almış olduğunuz hosting paketi içerisinde SSL (Sertifika) sı da mevcuttur. Dilerseniz satış odaklı olup kurumsal bir tasarıma da bu işlem yapılabilmektedir. Sadece Web paketlerinde SSL ücreti ayrıdır.

Yazılımı satın aldım teknik destek alabilir miyim

Teknik ekibimizden dilediğiniz zaman e-posta ve ticket sistemi ile destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size ihtiyacınız olan konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.
Tüm destek talepleriniz ortalama en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Almış olduğunuz paket içeriğine göre destek süreci gerçekleşir, Sizlere sunmuş olduğumuz yazılım içeriğimiz açık kaynaklı olduğundan, süreç sonrası yaşanan sorunlar paketler halinde ya da anlık bir defaya mahsus şeklinde ücretlendirilir. Ücret detaylarını bizden alabilirsiniz.
Telefon ve yerinde destek verilememektedir.

Yazılımda ödeme işlemini nasıl yapabilirim

İhtiyacınız doğrultusunda E-Ticaret yada Web Paketlerimizden bir tanesini ya da birden fazlasını seçerek ödeme aşamasını gerçekleştire bilirsiniz. Ödemelerimiz dilerseniz kredi kartına 12 taksit şeklinde ödenebilir. Ya da işlem öncesi %60 iş bitiminde ise %40 olarak 2 değer şeklinde ödeyebilirsiniz.
Özel tasarımlarda sizlerin belirlemiş oduğu çalışmalar üzerinden ilerlenerek fiyat çalışması yapılır ve ödeme süreci bu şekilde belirlenir.

×